Przy ulicy Bułgarskiej 59 w Poznaniu powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe. W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa budynki znajdujące się bezpośrednio przy ulicy Bułgarskiej. Budynek A o wysokości 48,88m składający się z 16 kondygnacji oraz budynek B1 o wysokości 48,67m, na który składa się część z 6 kondygnacji oraz część wysoka z 16 kondygnacji. W budynkach na poziomie parteru zlokalizowano funkcje handlowo-usługowe a powyżej zaprojektowano 411 mieszkań.

Przeszklony usługowy parter dostępny jest głównie od strony ulicy Bułgarskiej, z kolei dostęp do kondygnacji mieszkalnych zapewniono bezpośrednio z garażu podziemnego oraz od strony dziedzińca, poprzez reprezentacyjne hole wejściowe.

Wewnątrz osiedla zaprojektowany został dziedziniec z przyjemną zielenią oraz placem zabaw dla dzieci. Cały kompleks będzie charakteryzował się zabudową wysoką, ogrodzoną i chronioną, z kontrolą dostępu. Wszystkie przestrzenie ogólnodostępne wokół budynków zagospodarowano zielenią w donicach, trawnikami, drzewami i krzewami, chodnikami z kostki pozbruk, rampami i schodami z prefabrykowanych elementów betonowych wykończonych żywica oraz wyposażono w ławki, kosze na śmieci, piaskownice, huśtawki i elementy oświetlenia wewnętrznego dziedzińca.

Więcej o inwestycji

NOWOCZESNY PROJEKT

Cały kompleks wyszedł spod deski kreślarskiej jednego z najlepszych Poznańskich architektów – Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich. Są oni autorami wielu prestiżowych projektów powstałych w całej Polsce, jak i laureatami wielu nagród w tym tak uznanych jak International Property Awards.

W tym projekcie wykorzystano przestrzeń tak, by każdy poczuł się tu jak w domu, mając jednocześnie świadomość tego, że mieszka w dużym nowoczesnym kompleksie znajdującym się blisko centrum oraz terenów zielonych. Projektanci wykorzystali nowoczesne i energooszczędne rozwiązania. Elewacje kondygnacji mieszkalnych wykończone są szlachetnymi tynkami a we fragmentach okładzinami elewacyjnymi. Równomierny rytm okien, balkonów i przeszklonych loggii zapewnia szeroką perspektywę i jasne światło w lokalach mieszkalnych.

Wszystkie lokale mieszkalne mają balkon, taras lub loggię, wydzielone balustradami pełnymi oraz balustradami szklanymi.

Lokale wyposażone są w wodę zimna i ciepłą, kanalizację, instalację elektryczną, instalację niskoprądową, wentylację wywiewną mechaniczną z pomieszczeń łazienek, wc, kuchni oraz od okapów kuchennych, orurowanie dla instalacji telefonicznej , RTV oraz instalację domofonową.

Więcej o projekcie

OBSŁUGA SPRZEDAŻY

Za sprzedaż osiedla Bułgarska 59 odpowiada całkowicie Celka&Frąckowiak Real Estate. Jest to dynamiczna firma, która od wielu lat obsługuje rynek nieruchomości na terenie całej Wielkopolski. Profesjonalizm, wysokie kompetencje i duże zaangażowanie pracowników dają gwarancję najlepszej obsługi klienta. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia biura sprzedaży w celu zapoznania się z projektem i dokonania zakupu.

Firma nasza rozpoczęła działalność́ w 2006 roku. Od tego momentu odnosi liczne sukcesy, które przyczyniły się̨ do zbudowania rozpoznawalnej i dobrze kojarzonej marki w Poznaniu. Właściciele C&F mówią o swojej działalności w następujący sposób:

„Nieruchomości są naszą pasją. Dostrzegamy szerszy aspekt naszej pracy, który stanowią marzenia i plany Naszych Klientów. Przywiązujemy najwyższą wagę do moralności i uczciwości w biznesie. Wierzymy, że nasza firma jest wyjątkowa. A przez stałe dążenie do podnoszenia jakości naszych usług sprawiamy, że Nasi Klienci również to dostrzegają.”

Kontakt
 

LOKALIZACJA

Osiedle powstaje w bardzo atrakcyjnej części miasta, która łączy doskonałą komunikację z centrum oraz bliskość terenów zielonych Lasu Marcelin i Golęcińskiego Klina Zieleni. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia doskonała komunikację - zarówno w obrębie Poznania, jak i w przypadku podróży poza miasto.

Apartamenty usytuowane są między kluczowymi miejskimi arteriami, w bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. W okolicy znajduje się wiele sklepów i restauracji a niedaleko nowoczesny stadion drużyny Lech Poznań.

Pokaż mapę lokalizacji

Zarządzający Projektem

Wszystkimi pracami budowlanymi związanymi z inwestycją przy Bułgarskiej 59 zajmuje się firma APP-Projekt. Jest to jedna z czołowych firm inżynierskich działająca na polskim rynku od 2005 roku. Posiadając biura w czterech miastach (Warszawa, Poznań, Wrocław, Szczecin) świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. APP-Projekt jest członkiem Rider Levett Bucknall – międzynarodowej organizacji oferującej pełen zakres usług w branży nieruchomości i budownictwa. APP-Projekt pisze o sobie w ten sposób:

“Nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych inżynierów wszystkich branż wspomaganych przez architektów, urbanistów, ekonomistów i personel administracyjny. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasz zespół wykorzystywał w pełni swoją wiedzę i umiejętności, gwarantując Państwu, że terminy są dotrzymane, koszty pod kontrolą a sukces końcowy zapewniony.

Realizując ponad 100 różnorodnych projektów na terenie całego kraju kierujemy się niezmiennie zasadą: nieustająco szukamy lepszych rozwiązań, które pomagają naszym Klientom uzyskać założony cel.

Naszym działaniom towarzyszy zawsze indywidualne podejście do potrzeb Klienta, poznanie jego oczekiwań, ale także otoczenia biznesowego, by zrozumieć prowadzoną przez niego działalność, a tym samym lepiej wypełniać postawione przed nami zadania.

APP-Projekt oferuje swoim Klientom prowadzenie inwestycji od fazy koncepcyjnej, przez projektowanie aż po prowadzenie inwestycji, dając jednocześnie gwarancję sukcesu.”

Więcej o firmie

Finansowanie

We współpracy z Domem Kredytowym NOTUS stworzyliśmy dedykowany dla inwestycji BUŁGARSKA 59 Dział Kredytowy. Dzięki temu zapewniamy Państwu kompleksową obsługę w procesie zakupu nieruchomości.

Dom Kredytowy NOTUS S.A to jedna z największych firm doradztwa finansowego w Polsce posiadająca najszerszą ofertę na rynku.

Misją firmy jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta.

Nasi dedykowani Doradcy Finansowi rzetelnie i kompleksowo przeprowadzą Państwa przez zawiły proces kredytowy.

DZIAŁ KREDYTOWY BUŁGARSKA 59:

Karolina Frąckowiak
Doradca Finansowy
605 993 735
karolina.frackowiak@cfre.pl


Tomasz Kociuba
Doradca Finansowy
667 965 730
mailto:tomasz.kociuba@cfre.pl

Galeria

W tym miejscu sukcesywnie dodawane będą wizualizacje, zdjęcia z postępu prac budowy oraz zdjęcia związane z projektem Bułgarska 59

W celu zapoznania się ze zdjęciami proszę wcisnąć duże zdjęcie obok i przeglądać zawartość.